مجمع خیرین سلامت ملایر آغاز به کار کرد

به مناسبت سالروز ولادت امام زمان(عج) و جشن نیمه شعبان، محل جدید مجمع خیرین سلامت شهرستان ملایر روز دوشنبه با حضور خیرین و مسوولان بهداشت و درمان ملایر گشایش یافت و به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.

به نقل از ایرنا رییس مجمع خیرین سلامت شهرستان ملایر روز دوشنبه در آیین گشایش دفتر این مجمع در گفت و گو با ایرنا گفت: شناسایی نیازهای تجهیزات پزشکی که تازه وارد بازار شده، از اهداف مهم این مجمع است.
دکترˈعباس آذرهمایونˈ شناسایی خیرین برای کمک و خرید این تجهیزات و همچنین ارایه مشاوره و راهنمایی به بیمارانی که برای درمان در داخل شهر امکانات آنها میسر نیست، از دیگر اهداف این مجمع برشمرد.
وی افزود: با توجه به اینکه تنها مدت کمی از تاسیس این مجمع در شهرستان می گذرد، استقبال خیرین و نیکوکاران ملایری برای عضویت و همکاری با مجمع بسیار چشمگیر است.
وی با بیان اینکه این مجمع دارای برنامه و هدف مشخصی است، تصریح کرد: در حال حاضر، سه پروژه عظیم با کمک مالی خیرین و نیکوکاران ملایری در بیمارستان امام حسین(ع) این شهر طراحی و در دست اجرا است.
وی احداث بخش دیالیز 32 تختخوابی توسط خیر ملایری حاجˈمحمود معراجی فرˈ، احداث بخش آی سی یو 12 تختخوابی توسط برادرانˈسعیدی خواهˈ و بازسازی بخش های داخلی بیمارستان امام حسین(ع) توسط حاجیه خانمˈمظاهریˈ همسر خیر مرحومˈحاج حسن هندیˈ را از جمله این پروژه ها عنوان کرد.
آذرهمایون خاطرنشان کرد: علاوه بر این، احداث اورژانس و پلی کلینیک بیمارستان امام حسین(ع) ملایر نیز از دیگر پروژه های در دست اقدام است که خیرین در صورت تمایل می توانند مجمع را در اجرای این طرح یاری کنند.
وی همچنین خواستار اطلاع رسانی لازم توسط نهادها و ارگان های مختلف در خصوص فعالیت مجمع شد و افزود: دفتر مجمع هر هفته در روزهای زوج از ساعت 17 تا 19 عصر واقع در خیابان خیام، پاساژ میلاد نور، طبقه سوم برای حضور خیرین و نیکوکاران فعال است.
آذرهمایون اضافه کرد: دفتر مجمع خیرین سلامت ملایر توسط خیر ملایری مهندسˈهادی بهرامیˈ در اختیار مجمع قرار داده شده است.
دبیر مجمع خیرین سلامت شهرستان ملایر نیز وجود نیروی های تخصصی در این شهر را یک نقطه قوت در حوزه بهداشت و درمان عنوان کرد و گفت: در عین حال از نظر سخت افزاری این حوزه به روز نیست و بعضا با کمبود مواجه هستیم که با فعالیت مجمع و حضور خیرین این مشکل رفع خواهد شد.
دکترˈاکبر غلامعلیانˈ ادامه داد: مجمع خیرین سلامت ملایر به عنوان یک مشاور، راهنمایی های لازم را در خصوص نیاز بهداشتی و درمانی شهرستان به خیرین ارایه می کند.
وی بیان داشت: علاوه بر این، مجمع خیرین سلامت بیمارانی را که امکان درمان و تخصص های مربوط به آنها در شهر وجود ندارد، به مراکز درمانی در سایر شهرستان ها معرفی می کند که از این طریق هزینه درمان آنها نیز کاهش می یابد.
رییس شبکه بهداشت و درمان ملایر با بیان اینکه در حال حاضر 80 درصد عمل های درمانی در ملایر انجام می شود، گفت: تنها 20 درصد این عمل ها چون جراحی های قلب و شیمی درمانی در شهر قابل انجام نیست که مجمع با همکاهنگی های لازم با سایر مراکز درمانی، این درصد را نیز زیر پوشش درمانی قرار می دهد.
غلامعلیان تصریح کرد: هدف اصلی مجمع، رساندن زیرساخت ها از نظر درمانی به حد اعلی است که این امر به طور حتم، نیازمند مشارکت و همکاری خیرین و اقشار مختلف مردم است.
وی همچنین از برگزاری نشست هایی با پزشکان متخصص ملایری در تهران و معرفی مجمع خیرین سلامت ملایر در کشور را از اقدامات آینده عنوان کرد.
وی گفت: بانوان نیز در این زمینه می توانند به عنوان یک مبلغ خوب در عرصه سلامت ورود پیدا کرده و اطلاع رسانی های لازم را در خصوص مجمع خیرین سلامت ملایر انجام دهند.
غلامعلیان ادامه داد: مجمع خیرین سلامت ملایر نخستین مجمع در استان همدان است که اوایل اردیبهشت ماه سال جاری شورای این مجمع به طور رسمی تاسیس شد.

سخن بزرگان

هر گاه خبر های بد را به عنوان یک نیاز به تغییر و نه یک خبر منفی پذیرفتید شما از آن شکست نخورده اید بلکه از آن چیزهای تازه آموخته اید . بیل گیتس
ارزش فرد بستگی به پرورش ماهرانه قوا و استعدادهای طبیعی او در خردی دارد محمد صالح ابوسعیدی
حاجت محتاج را به تاخیر نینداز زیرا نمی دانی از اینکه فردا برای تو چه پیش خواهد آمد. حضرت علی (ع)
رای قضاوت در مورد موفقیت خودت ببین چه بدست آورده ای و در قبال آن چه از دست داده ای. دالای لاما
حقیقت داروی تلخی است که ثمرات شیرینی دارد . گاندی
علت اینکه زنبورها این قدر وزوز می کنند این است که بلد نیستند حرف بزنند . ژرژسیون
بهترین و حقیقی ترین دوستانم از تهی دستانند . توانگران از دوستی چیزی نمی دانند . موزارت
خرد و دانش مرد دانا در گفتار او هویداست . حکیم فردوسی

ورود کاربران

اوقات شرعیآب و هواهمدان
رطوبت: 75 درصد
ميدان ديد: 9.99 کيلومتر
فشار: 1015.92 متر مربع
طلوع آفتاب: 7:07 ق/ظ
غروب آفتاب: 5:51 ب/ظ
دماي فعلي: -9 درجه سانتيگراد
روز: سه شنبه
حداقل: -11 درجه سانتيگراد
حداکثر: 0 درجه سانتيگراد
روز: چهار شنبه
حداقل: -7 درجه سانتيگراد
حداکثر: 3 درجه سانتيگراد
روز: پنج شنبه
حداقل: -8 درجه سانتيگراد
حداکثر: 4 درجه سانتيگراد
روز: جمعه
حداقل: -4 درجه سانتيگراد
حداکثر: 7 درجه سانتيگراد
روز: شنبه
حداقل: -2 درجه سانتيگراد
حداکثر: 10 درجه سانتيگراد

سایت های مرتبط

تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات

منوی کاربری